Stunningly adorable, this classic skeleton key-style pendant showcases an exquisite LOVE design. Made of 14k yellow gold, this beauty boasts of heart-shaped detailing.
| Weight | 3 lbs |
|---|---|
| size | 18 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Chain Length | 18 |
| Chain Metal | 14K Yellow Gold |
| Chain Type | Box |
| Clasp | Spring Ring |
| Item Height | 2.00 in |
| Item Width | 0.63 in |
| Approximate Weight | 3 gram(s) |
Only logged in customers who have purchased this product may write a review.













Reviews
There are no reviews yet.