Carry thoughts of your best feline friend with you always when you wear this lovely 14k yellow gold necklace with a friendly Mother of Pearl cat symbol. The necklace is 16 inches long and closes with a spring ring clasp.
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| size | 16 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Width | 0.03 in |
| Chain Type | Link |
| Clasp | Spring Ring |
| Approximate Weight | 2 gram(s) |
Only logged in customers who have purchased this product may write a review.













Reviews
There are no reviews yet.