These Flower Cutout earrings are a graceful botanical design. You will stand out with this unique dangle flower design. Crafted in 14k yellow gold with a high polish finish and push-back clasp.
| Weight | 1.6 lbs |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Width | 0.75 in |
| Backing | Push Back |
| Length | 1.00 in |
| Approximate Weight | 1.6 gram(s) |
Only logged in customers who have purchased this product may write a review.















Reviews
There are no reviews yet.