14k Yellow Gold Ear Climber Earring with Chain Links
12 in stock
23 people are viewing this right now
Beautiful links of 14k yellow gold chain are reimagined in these contemporary, unique ear-climber earrings. The ear climber earring is held in place by Euro wire.
| Weight | 1.9 lbs |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Width | 0.25 in |
| Backing | French Wire |
| Length | 1.12 in |
| Approximate Weight | 1.9 gram(s) |
Only logged in customers who have purchased this product may write a review.














Reviews
There are no reviews yet.