14k Yellow Gold Curved Tube Earrings with Diamond Cuts
12 in stock
14 people are viewing this right now
Alluring diamond cuts in a lovely spiral form highlight the curved elegance of these tube-style earrings. Designed in 14k yellow gold and secured with French wires.
| Weight | 1.1 lbs |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Width | 0.31 in |
| Backing | French Wire |
| Length | 0.99 in |
| Approximate Weight | 1.1 gram(s) |
Only logged in customers who have purchased this product may write a review.











Reviews
There are no reviews yet.