Positively adorable, these post-style earrings feature a polished bow design. Crafted in fine 14k yellow gold and secured with push-backs.
| Weight | 0.8 lbs |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Width | 0.38 in |
| Backing | Screw Back |
| Length | 0.38 in |
| Approximate Weight | 0.8 gram(s) |
Only logged in customers who have purchased this product may write a review.















Reviews
There are no reviews yet.