Multiple rows of textured sections are delicately interlaced in these color-block dangling earrings. Made of 14k white and yellow gold, these come with French wires.
| Weight | 2.2 lbs |
|---|---|
| Metal | Two-Tone Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Dangling |
| Width | 0.50 in |
| Backing | French Wire |
| Length | 1.75 in |
| Approximate Weight | 2.2 gram(s) |
Only logged in customers who have purchased this product may write a review.













Reviews
There are no reviews yet.