These Rope hoop earrings are the perfect elegant & stylish design. These will definitely add a bit of uniqueness to your collection. Crafted in 14k yellow gold with a high polish finish & a snap closure.
| Weight | 4.9 lbs |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy,Hoops, |
| Width | 1.02 in |
| Backing | Hinged Snap Back |
| Length | 1.06 in |
| Approximate Weight | 4.9 gram(s) |
Only logged in customers who have purchased this product may write a review.


















Reviews
There are no reviews yet.