Beautiful, subtle texture decorates these classically beautiful 14k yellow gold heart earrings. Post earrings are held in place by pushback clasps.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy&44;Heart |
| Width | 0.25 in |
| Backing | Push Back |
| Length | 0.25 in |
| Approximate Weight | 1 gram(s) |
Only logged in customers who have purchased this product may write a review.











Reviews
There are no reviews yet.