18k Yellow Gold and Sterling Silver Pendant in a Dragonfly Design
7 people are viewing this right now
The simple bail provides a beautiful contrast to the exquisitely designed dragonfly with 18k yellow gold and scrollwork wings of this pendant. Crafted in fine sterling silver.
| size | 18 |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold & Sterling Silver |
| Metal Stamp | 925 Sterling and 18K |
| Chain Length | 18 |
| Chain Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Type | Rolo |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Item Height | 1.14 in |
| Item Width | 0.94 in |
Only logged in customers who have purchased this product may write a review.













Reviews
There are no reviews yet.